Siatka-165g-Eurowek

Siatka 165g Eurowek


1 rolka = 55m2
Jednostka produktu: szt

Brak w magazynie

Opis produktu

Siatka 165g Eurowek to wysokiej jakości produkt przeznaczony do stosowania jako materiał zbrojący w bezspoinowych systemach ociepleń ścian zewnętrznych. Siatka posiada mniejszy rozmiar oczek, jest to idealne rozwiązanie do nawet najbardziej wymagających systemów dociepleń. W połączeniu z systemami dociepleń renomowanych producentów, gwarantuje efektowną i niezawodną elewację. Ponadto, dzięki zagęszczonemu splotowi jej siła zrywająca jest o 30% większa, a unikalna formuła impregnacji nadaje jej bardzo wysoką odporność na alkalia. Co więcej, posiada większą gramaturę, zatem swoje zastosowanie odnajdzie  również w wysokich budynkach.

Siatka 165g Eurowek parametry

Masa powierzchniowa: 165 g/m2 +/- 5%

Rozmiar oczek: 3,5 mm +/- 1,0

Szerokość rolki: 1100 mm +/- 1 %

Materiał: włókno szklane, szkło TYP E

Przechowywanie

Zapakowane rolki należy przechowywać w suchych, przewiewnych pomieszczeniach, w pozycji pionowej, z dala od urządzeń grzewczych. Temperatura przechowywania powinna wynosić od 0 ° C do +35 ° C. Produkt narażony na długotrwałe działanie warunków atmosferycznych, w szczególności wilgoci, może utracić swoje pierwotne właściwości użytkowe.

Marka EUROWEK

Marka powstała na początku XXI wieku z potrzeby przedstawienia wyselekcjonowanych produktów pod jednym wspólnym logo. Początkowo w ofercie znajdowały się folie dla budownictwa oraz siatki z włókna szklanego produkowane przez czołowych wytwórców. Z czasem, chęć udoskonalania portfolio produktowego pod kątem zakresu oferty oraz jakości wyrobów doprowadziła do zmiany koncepcji marki z wytwarzania produktów u zewnętrznych dostawców do projektowania oraz produkcji we własnym zakładzie. Obecnie wszystkie siatki oferowane pod marką EUROWEK wytwarzane są w oparciu o własne technologię oraz dokonanych przez markę EUROWEK co gwarantuje stałe doskonalenie procesów produkcyjnych, co więcej ma to bezpośredni wpływ na jakość produktów.

Polecamy również:

SIATKA DO STYROPIANU 160 TX DE 4×4 TUV

SIATKA SEMPRE 165 55M2

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Siatka 165g Eurowek”