siatka do styropianu

Siatka na styropian 160 TX DE 4×4 TUV

5.00 out of 5
(8 opinii klienta)

Cena 199,00 zł brutto/op

Cena 159,00 zł brutto/op

op. to 50 m2

od 3 op. dostawa gratis

Opis produktu

Najlepsza siatka do styropianu solidna 160 na styropian grafitowy. Niemiecka produkcja, gramatura 160 g/m2 oczka 4×4 mm – więc jest optymalna. Posiada certyfikat TUV. Cena dotyczy jednej rolki, czyli 50 m2 z dostawą gratis od 3 rolek. Siatkę wysyłamy zwykłą przesyłką kurierską.

Tę siatkę na styropian posiadamy w sprzedaży już od blisko 15 lat. Jest niezawodna na domkach jednorodzinnych oraz na dużych inwestycjach . Tacy producenci jak Termo Organika oraz Sempre dodali ją także do aprobat technicznych swoich systemów ociepleń.

Siatka do styropianu – solidna 160

Rozpakowaną z folii rolkę siatki do styropianu z certyfikatem TUV tzw. solidną 160 należy zatopić w kleju, najlepiej Sempre TU 200 ( np. na styropianie grafitowym). Najlepiej rozwijając ją z góry na dół. Dopuszczalna jest także metoda podłużnego rozwijania, lecz nie polecamy jej. Siatkę należy montować z zakładami ok. 10 cm. Aby zapewnić kontrolę zakładów zaleca się obcinać ją ok. 5 cm poniżej cokołu.

Dodatkowo siatkę do styropianu montuje się w diagonalach okien oraz w narożach wnęk. Zużycie siatki do styropianu to ok. 1,2 m2 siatki na 1 m2 powierzchni ściany.

Po jej zatopieniu można przystąpić do szpachlowania pierwszą i drugą warstwą kleju. Należy przy tym pamiętać, że grubość kleju z jedną warstwą siatki nie powinna przekraczać 8 mm. Optymalnie jest gdy jest to wartość ok. 5 mm.

Po wyschnięciu warstwy nośnej z siatką zaleca się zagruntowanie jej podkładem tynkarskim silikonowym Sempre Azuro Grunt pod tynki silikonowe lub Multigruntem pod tynki akrylowe, mineralne lub silikonowe.

Tak zabezpieczone ocieplenie może kilka lat poczekać na aplikację tynku.

W sprzedaży posiadamy także siatki do styropianu o gramaturze 145 g/m2 | 150 g/m2  a także inne produkty o gramaturze 160 g/m2 bez certyfikatu TUV.

8 opinii dla Siatka na styropian 160 TX DE 4×4 TUV

 1. 5 out of 5

  :

  Siatka jedna z lepszych ,gdy kupowałem cena była korzystniejsza niż gdziekolwiek.Polecam

 2. 5 out of 5

  :

  Według “mojego” majstra siatka jest rewelacyjna. Polecam zakupy w PHU Lingo. Działają sprawnie i szybko.

 3. 5 out of 5

  :

  Od Phu Lingo zakupiłem klej siatkę styropian grafitowy 032 20cm.
  Wszystko w jak najlepszym porządku. Bardzo dobra cena, bardzo dobre produkty.
  Kontakt z hurtownią styropianu Lingo przebiegał bez jakiegokolwiek problemu.

 4. 5 out of 5

  :

  Siatka dojechała na czas i w ilości jaką zamówiłem. Montaż przed mną dlatego jakość przetestuje podczas montażu, wygląda na solidną i mocną. Fachowa obsługa i szybka realizacja zamówienia. Polecam firmę Lingo.

 5. 5 out of 5

  :

  Mega szybka dostawa! 🙂 wykonawca, siatke trzeba spr.czy jest dobra w porosty sposób i nim to powiedział, padła odp. faktycznie jest super 🙂 także trzykrotnie zaskoczylem wykonawce, styropianem 20cm grafit 0,031 jego jakoscia, klejem do styro i siatki no i siatka oraz listwami!!!

 6. 5 out of 5

  :

  Polecam – szybko , sprawnie i zgodnie z zamówieniem, także pozostałe materiały do ociepleń.

 7. 5 out of 5

  :

  Obsługa zapytania realizacja zamówienia na najwyższym poziomie, polecam

 8. 5 out of 5

  :

  Najlepsza siatka jaką trzymałem w rękach. Oprócz niej zamówiłem również kleje i tynki oraz inne produkty niezbędne do elewacji. Dostawa była po 3 dniach. Polecam, fachowe doradztwo, bardzo dobre jakościowo materiały i najlepsze ceny.

Dodaj opinię

Kontakt

Hurtownia Styropianu PHU Lingo

Dzień dobry!

Od blisko 16 lat służymy fachowym doradztwem w wykonywaniu izolacji budowlanych z zastosowaniem EPS i XPS oraz płyt PIR. Pod numerem 513092032 dyżuruje doradca z uprawnieniami budowlanymi oraz wieloletnim doświadczenie przy termomodernizacji starych oraz budowie nowych energooszczędnych budynków. Doradca optymalizuje technologię, wybierając najlepsze materiały w przystępnej cenie. Jest z czego wybierać, dostępnych jest ponad dziesięciu dostawców styropianu oraz dwudziestu kilku producentów chemii. Na stronie prezentujemy tylko wybrane marki.

Aby dokonać zakupu w okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek (różnych grubości), co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia. Jeśli chcesz zamówić różne styropiany w różnych ilościach ale w sumie co najmniej 80 paczek to napisz do nas maila. Zachowamy promocje.

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!

Optimized with PageSpeed Ninja