grunt głęboko penetrujący

Grunt GP pod styropian

Cena 99,00 zł brutto/op

Cena 78,72 zł brutto/op

op. to 10 l

min. 4 op. plus TU200 72 op.

Opis produktu

Grunt do ścian pod styropian, głęboko penetrujący Sempre GP. Cena dotyczy jednego opakowania 10 l, przy jednoczesnym zamówieniu kleju TU 200 w ilości co najmniej 72 op. (zapotrzebowanie na 180 m2). Sprzedawany tylko od 4 op. w komplecie z powyższym klejem. Dostawa jest wtedy gratis. Pamiętaj, że gdy kupisz komplet materiałów Sempre możesz otrzymać nawet dziesięć lat gwarancji na zakupiony materiał.

Zastosowanie Grunt GP Sempre

Drobnocząsteczkowy preparat gruntujący przeznaczony jest do stosowania wewnątrz i na zewnątrz:

 • po pierwsze wyrównuje chłonność podłoża mineralnego, bloczki z betonu komórkowego, bloczki silikatowe,
 • do wzmocnienia słabych, starych tynków wapienno-cementowych,
 • także służy do przygotowania podłoża pod malowanie, szpachlowanie, tapetowanie, oraz kładzenie płytek ceramicznych,
 • do stosowania wewnątrz i na zewnątrz.

Grunt GP posiada właściwości wiążące i penetrujące, więc zapewnia gruntowne wzmocnienie i zwiększenie przyczepności malowanej powierzchni. Nie ogranicza paroprzepuszczalności. Zapewnia także doskonałą przyczepność dla farb nanoszonych na podłoża betonowe czy też płyty GK.

Realne żuzycie gruntu pod styropian to :

 • 0,1 l/m2 pustak ceramiczny, cegła ceramiczna, beton, cegła silikatowa, płyta GK, tynk gipsowy,
 • 0,2 l/m2 beton komórkowy, Ytong, H+H, ściany z lekkich betonów cementowo – keramzytowych, tynk cementowo-wapienny, są to elementy budynku konieczne do zagruntowania przed montażem styropianu czy też płytek ceramicznych oraz malowaniem ścian.

Jak kupić grunt GP?

Od 19 sierpnia 2019 roku Sempre TU 200 oraz GP stają się jeszcze bardziej dostepne. Telefonicznie można zamówić mniejsze ilości lub niestandardowe. Przykładowe możliwe zamówienia, na małą elewację z dostawą gratis na ok. 150 m2 wraz z klejem TU 200 od 24 op.:

Jeśli potrzebujesz pomocy w złożeniu palety lub zamówieniem przy internet zadzwoń pod nr 607 314 549 – Alicja oczywiście pomoże.

10 lat gwarancji na system Sempre z gruntem GP

Sempre GP – grunt głębokopenetrujący stanowi jeden z elementów systemu Sempre, stosujemy go przed przyklejeniem styropianu na chłonne podłoże. Poniżej przedstawiamy wszystkie składowe produkty, których prawidłowe zastosowanie prowadzi do gwarancji 10 lat. Przykładowo na tynkach silikonowych w Nanotechnologi z dodatkowym silikonem Sempre Azuro Premium:

 • Grunt głębokopenetrujący – Sempre GP.
 • TU 200 – klej do styropianu grafitowego ( Swisspor, Termo Organia, Austrotherm lub Sempre).
 • TS 100 – kelj do białego styropianu .
 • Klej do siatki – TU 200 – szary, biały lub w wersji IGLO.
 • Siatka systemowa 160 g/m2 z certyfikatem TUV.
 • Podkład tynkarski Sempre Azuro w wersji białej lub barwionej.
 • Tynk Silikonowy Sempre Azuro w wersji PREMIUM w Nanotechnologii (czerwone wiaderka).

Zapraszamy do zakupu pełnego systemu, można to zrobić na dwa etapy, wracając po tynk np. na wiosnę.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Grunt GP pod styropian”

Kontakt

Hurtownia Styropianu PHU Lingo

Dzień dobry!

Od blisko 16 lat służymy fachowym doradztwem w wykonywaniu izolacji budowlanych z zastosowaniem EPS i XPS oraz płyt PIR. Pod numerem 513092032 dyżuruje właściciel, mgr inż. Tomasz Lingo, który posiada uprawnienia budowlane oraz wieloletnie doświadczenie przy termomodernizacji starych oraz budowie nowych energooszczędnych budynków. Pan Tomasz optymalizuje technologię, wybierając najlepsze materiały w przystępnej cenie. Jest z czego wybierać, dostępnych jest ponad dziesięciu dostawców styropianu oraz dwudziestu kilku producentów chemii. Na stronie prezentujemy tylko wybrane marki.

Aby dokonać zakupu w okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia. Jeśli chcesz zamówić różne styropiany w różnych ilościach ale w sumie co najmniej 80 paczek to napisz do nas maila. Zachowamy promocje.

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!

Optimized with PageSpeed Ninja