szpachlówka cementowo wapienna biała

Biała szpachlówka cementowo wapienna Sempre

Cena 42,85 zł brutto/25kg

Cena 39,90 zł brutto/25kg

18 op.

Opis produktu

Szpachlówka cementowo wapienna Sempre ZS 640 biała, drobnoziarnista. Cena za worek 25 kg z wysyłką gratis już od 18 op. Najlepsza w celu wykonania elewacji na gładko.

Szpachlówka Sempre ZS 640 biała

Najwyższej jakości zaprawa ta znajduje zastosowanie przy renowacji zabytków oraz w systemach ociepleń na styropianie lub wełnie mineralnej z wykończeniem elewacji na gładko. Szpachlówka Sempre ZS 640 doskonale sprawdzi się pod farby silikonowe i polikrzemianowe. Można zatapiać w niej siatkę jeśli jest taka potrzeba.

Kolejność wykonania prac

Czy to przy renowacji starej elewacji czy przy ocieplaniu nowego budynku zalecamy, przygotować podłoże i:

  • zatopić siatkę 160 g/m2 o oczkach 4×4 mm z cert. TUV w białym kleju z włóknem Sempre TU 200;
  • nanieść białą szpachlówkę Sempre ZS 640 z zatarciem na gładko;
  • pomalować elewację 2 x farbą silikonową lub polikrzemianową Sempre.

Zużycie szpachlówki to od 1,8 do 2,5 kg/m2 gdy elewacja wyprowadzona jest wcześniej na siatce i kleju. Średno na budynek o powierzchni ok. 200 m2 jest to właśnie 18 worków. Gdy ztapiasz w niej dodatkowo siatkę zużycie rośnie do 3,5 – 4,2 kg/m2.

Jeśli Twoje zapotrzebowanie jest mniejsze napisz do nas, można ją dorzucić w mniejszych ilościach przy zamówieniu niepełnej palety białego lub szarego Sempre TU 200.

 

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Biała szpachlówka cementowo wapienna Sempre”

Kontakt

Hurtownia Styropianu PHU Lingo

Dzień dobry!

Od blisko 16 lat służymy fachowym doradztwem w wykonywaniu izolacji budowlanych z zastosowaniem EPS i XPS oraz płyt PIR. Pod numerem 513092032 dyżuruje właściciel, mgr inż. Tomasz Lingo, który posiada uprawnienia budowlane oraz wieloletnie doświadczenie przy termomodernizacji starych oraz budowie nowych energooszczędnych budynków. Pan Tomasz optymalizuje technologię, wybierając najlepsze materiały w przystępnej cenie. Jest z czego wybierać, dostępnych jest ponad dziesięciu dostawców styropianu oraz dwudziestu kilku producentów chemii. Na stronie prezentujemy tylko wybrane marki.

Aby dokonać zakupu w okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia. Jeśli chcesz zamówić różne styropiany w różnych ilościach ale w sumie co najmniej 80 paczek to napisz do nas maila. Zachowamy promocje.

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!

Optimized with PageSpeed Ninja