Dalmatyńczyk fasada

Termo Organika Dalmatyńczyk Fasada

5.00 out of 5
(1 opinia klienta) zweryfikowane

op. to 0,3 m3
min. 100 op.
Jednostka produktu: op

Na stanie

Cena jednostkowa:56,09 

Razem:56,09 

Opis produktu

Dalmatyńczyk fasada bazowy styropian elewacyjny Termo Organika. Cena najniższa z możliwych. Grubość płyt to do wyboru 10 cm | 12 cm |15 cm lub 20 cm. Współczynnik przenikania ciepła o wartości 044 jest najsłabszym na rynku styropianów fasadowych. Opór cieplny stawiany przez płytę styropianową o tej lambdzie i grubości, jest delikatnie mówiąc niewielki. Pozostałe grubości płyt są przygotowywane na specjalne zamówienie i nie podlegają zwrotowi. Dostawy realizowane są wyłącznie na terenie woj. łódzkiego i lubelskiego, prosimy o bezpośredni kontakt z punktami partnerskimi.

Termo Organika Dalmatyńczyk producent

Najpopularniejszy polski producent styropianu ekspandowanego. Specjalne, opatentowane płyty styropianowe w kropki do ocieplania ścian budynków są najczęściej wybierane przez klientów. Dalmatyńczyk to bardzo znany aczkolwiek najsłabszy ze styropianów Termo Organiki. Pamiętajmy, że im niższa lambda tym styropian stawia większy opór cieplny czyli przyczynia się do większych oszczędności na ogrzewaniu.

Dalmatyńczyk fasada dostawy

Dostawy realizujemy tylko i wyłącznie prosto z magazynów producenta. Minimum logistyczne to co najmniej 100 paczek:

Dostawy mniejszych ilości możliwe są tylko przez wybrane partnerskie odziały stacjonarne, które cenę i warunki dostawy ustalają indywidualnie.

1 opinia dla Termo Organika Dalmatyńczyk Fasada

  1. 5 out of 5

    Produkt: Termo Organika Dalmatyńczyk Fasada

    Bartek:

    Wszytko przebiegło wzorcowo. Towar bezproblemowo dostarczony w ustalonym wcześniej terminie. Bardzo dobry kontakt. Polecam.

Dodaj opinię