Sempre Wm 200

Klej do wełny i siatki Sempre WM 200


op. to 25 kg
Jednostka produktu: op

Na stanie

Cena jednostkowa:55,10 

Razem:55,10 

Opis produktu

Jeden z najmocniejszych klejów do wełny mineralnej oraz do zatapiania siatki na niej. Cena mega promocyjna za op. 25 kg z dostawą gratis przy zakupie na pełne palety (po 48 szt.) Pakowany jest w worki jako sucha mieszanka gotowa do rozrobienia z wodą. Idealny do mocowania wełny Rockwool w płytach lub lamelowej bez kołkowania. Dostępny jest również w mniejszych ilościach na zamówienie z innymi produktami marki Sempre.

Sempre WM 200 parametry

Produkt zawiera, cement, wapno, dodatki uszlachetniające oraz wypełniacze mineralne. Sempre WM 200 charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością do płyt, na poziomie 80 kPa, ponieważ zawiera włókna. Po związaniu staje się mrozoodporna i dzięki zastosowaniu tych włókien polipropylenowych pozostaje także elastyczna.

Sempre WM 200 mozna zamówić także w wersji IGLO. Charakteryzuje się wtedy szybszym czasem wiązania w obniżonej temperaturze. Możliwa jest wtedy praca i wysychanie od 0° do 20°C. Wymaga wtedy mniej wody zarobowej.

Klej do wełny mineralnej i siatki

Zaprawa do wełny musi spełniać rygorystyczne wymagania i powinna zachować elastyczność po związaniu. Nadnym z najlepszych klejów do wełny jest Sempre WM 200.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Klej do wełny i siatki Sempre WM 200”