Sempre Wm 200

Klej do wełny i siatki Sempre WM 200

Cena 45,60 zł brutto/op

Cena 37,10 zł brutto/op

op. to 25 kg

min. 48 op.

Opis produktu

Jeden z najmocniejszych klejów do wełny mineralnej oraz do zatapiania siatki na niej. Cena mega promocyjna za op. 25 kg z dostawą gratis przy zakupie na pełne palety (po 48 szt.) Pakowany jest w worki jako sucha mieszanka gotowa do rozrobienia z wodą. Idealny do mocowania wełny Rockwool w płytach lub lamelowej bez kołkowania. Dostępny jest również w mniejszych ilościach na zamówienie z innymi produktami marki Sempre.

Sempre WM 200 parametry

Produkt zawiera, cement, wapno, dodatki uszlachetniające oraz wypełniacze mineralne. Sempre WM 200 charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością do płyt, na poziomie 80 kPa, ponieważ zawiera włókna. Po związaniu staje się mrozoodporna i dzięki zastosowaniu tych włókien polipropylenowych pozostaje także elastyczna.

Sempre WM 200 mozna zamówić także w wersji IGLO. Charakteryzuje się wtedy szybszym czasem wiązania w obniżonej temperaturze. Możliwa jest wtedy praca i wysychanie od 0° do 20°C. Wymaga wtedy mniej wody zarobowej.

Klej do wełny mineralnej i siatki

Zaprawa do wełny musi spełniać rygorystyczne wymagania i powinna zachować elastyczność po związaniu. Nadnym z najlepszych klejów do wełny jest Sempre WM 200.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Klej do wełny i siatki Sempre WM 200”

Kontakt

Hurtownia Styropianu PHU Lingo

Dzień dobry!

Jest weekend 6-7 czerwca 2020r.

Jeśli Twoja wyszukiwarka nie odświeża automatycznie ciasteczek to kliknij na klawiaturze równocześnie : ( ctr shift oraz r ) aby odświeżyć stronę i zobaczyć aktualną datę i ceny. Musisz być online.

Już od blisko 16 lat służymy fachowym doradztwem w wykonywaniu izolacji budowlanych z zastosowaniem EPS i XPS oraz płyt PIR. Pod numerem 513092032 dyżuruje właściciel, mgr inż. Tomasz Lingo, który posiada uprawnienia budowlane oraz wieloletnie doświadczenie przy termomodernizacji starych oraz budowie nowych energooszczędnych budynków. Pan Tomasz optymalizuje technologię, wybierając najlepsze materiały w przystępnej cenie.

W okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia.

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!

Optimized with PageSpeed Ninja