Enkopur

Enkopur płynne uszczelnienie polimerowe

Cena 538,74 zł brutto/op

Cena 448,95 zł brutto/op

op. to 25 kg.

min. 20 op.

Produkt dostępny na zamówienie

Opis produktu

Enkpur to hydroizolacja samowulkanizująca się pod wpływem wilgoci zawartej w powietrzu. Wykazuje doskonałą przyczepność do powierzchni dachowych. Stanowi profesjonalną folię w płynie do stosowania na zewnątrz. Cena dotyczy jednego opakowania 25 kg z dostawą gratis już od 20 op.

Enkopur

Jednoskładnikowe płynne uszczelnienie polimerowe zawierająca rozpuszczalniki. Produkcja tej izolacji przeprowadzona została na bazie wysokojakościowych prepolimerów, więc stanowi sama w sobie klasę premium w tego typu uszczelnieniach. Warstwa wykonana z Enkopur :

  • po pierwsze stanowi hydroizolację przepuszczającą parę wodną,
  • odporną na promienie UV,
  • po drugie zachowuje bardzo wysoką elastyczność,
  • co czyni ją niewiarygodnie odporną na starzenie,

Główne przeznaczenie do podłoży: betonowych, jastrychowych, bitumicznych, foliowych, metalowych itp.  wcześniej oczyszczonych i potraktowanych gruntem. Po związaniu jest bezpieczny dla środowiska. Możliwe zastosowanie w miejscach gdzie przez dłuższy czas występuje woda stojąca np.: w rynnach lub strefach wymiany wody.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Enkopur płynne uszczelnienie polimerowe”

Kontakt

Hurtownia Styropianu PHU Lingo

Dzień dobry!

Od blisko 16 lat służymy fachowym doradztwem w wykonywaniu izolacji budowlanych z zastosowaniem EPS i XPS oraz płyt PIR. Pod numerem 513092032 dyżuruje właściciel, mgr inż. Tomasz Lingo, który posiada uprawnienia budowlane oraz wieloletnie doświadczenie przy termomodernizacji starych oraz budowie nowych energooszczędnych budynków. Pan Tomasz optymalizuje technologię, wybierając najlepsze materiały w przystępnej cenie. Jest z czego wybierać, dostępnych jest ponad dziesięciu dostawców styropianu oraz dwudziestu kilku producentów chemii. Na stronie prezentujemy tylko wybrane marki.

Aby dokonać zakupu w okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia. Jeśli chcesz zamówić różne styropiany w różnych ilościach ale w sumie co najmniej 80 paczek to napisz do nas maila. Zachowamy promocje.

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!

Optimized with PageSpeed Ninja