Płatności

1. Zamówienie.

Zlecenia przyjmowane są na podstawie zamówień składanych przez portal sklepu internetowego. Klient zobowiązany jest do podania danych (kontrahenta/płatnika) do faktury VAT – prosimy o przemyślane podawanie tych danych, dokładnego adresu dostawy z (poprawnym) kodem pocztowym,nazwisko oraz numer telefonu osoby upoważnionej do obioru towaru. Należy także udzielić informacji o warunkach dojazdu dla samochodów ciężarowych: 8T, 12T lub 24T z przyczepą o wysokości 4m (tzw. tandem przestrzenny – samochód solo + przyczepa). Jeśli występują ograniczenia tonażowe, należy wystąpić o pozwolenie na wjazd, w odpowiednim do tego celu Urzędzie. Powyższe dane potrzebne są do prawidłowego przebiegu procesu realizacji dostawy.

2. Kto dokonuje płatności?

Płatności dokonuje osoba/firma wskazana w formularzu zamówienia w okienku dane do faktury VAT, na te dane będzie wystawiona faktura VAT (dane do faktury muszą być zgodne z danymi płatności, w szczególności dotyczy to firm).Obowiązuje pełna przedpłata na konto za złożone zamówienie, która będzie potwierdzeniem i akceptacją warunków zakupu. W tytule przelewu należy wpisać numer zamówienia np Zamówienie: #0001 oraz dane kontrahenta jeśli inne niż dane płatnika. Drogą e-mailową można przesłać potwierdzenia wpłaty.  Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie lub otrzymania potwierdzenia, towar zostanie zamówiony u producenta.

3. Zamówienia składane przez partnerski oddział stacjonarny.

W przypadku zamawiania materiałów przez jeden z oddziałów partnerskich proszę powołać się na HurtowniaStyropianu.pl, w takim przypadku otrzymasz taką samą ofertę ceny jak w sklepie internetowym oczywiście przy spełnianiu tych samych warunków dostawy. Przy mniejszych zamówieniach ofertę przygotowujemy indywidualnie.

4. Zamówienia hurtowe spełniające minima logistyczne

  • Marki: Swisspor, Termo Organika, Austrotherm , Genderka- przelewem, pełną przedpłatą na konto.

  • W przypadku pozostałych marek jest możliwość płatności przy odbiorze.

5. Nasze konta.

Na potwierdzeniu zamówienia dokonanego przez sklep otrzymasz numer konta w PKO BP, natomiast przy zamówieniach przez e-mail konto w Santander.

PHU LINGO HurtowniaStyropianu.pl

Słotwina 75, 58-100 Świdnica

6. W jaki sposób zamówić styropian?

zamówienia

 

Kontakt

Hurtownia Styropianu PHU Lingo

Dzień dobry!

Od blisko 16 lat służymy fachowym doradztwem w wykonywaniu izolacji budowlanych z zastosowaniem EPS i XPS oraz płyt PIR. Pod numerem 513092032 dyżuruje właściciel, mgr inż. Tomasz Lingo, który posiada uprawnienia budowlane oraz wieloletnie doświadczenie przy termomodernizacji starych oraz budowie nowych energooszczędnych budynków. Pan Tomasz optymalizuje technologię, wybierając najlepsze materiały w przystępnej cenie. Jest z czego wybierać, dostępnych jest ponad dziesięciu dostawców styropianu oraz dwudziestu kilku producentów chemii. Na stronie prezentujemy tylko wybrane marki.

Aby dokonać zakupu w okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia. Jeśli chcesz zamówić różne styropiany w różnych ilościach ale w sumie co najmniej 80 paczek to napisz do nas maila. Zachowamy promocje.

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!

Optimized with PageSpeed Ninja