Płatności

1. Zamówienie.

Zlecenia przyjmowane są na podstawie zamówień składanych przez portal sklepu internetowego. Klient zobowiązany jest do podania danych (kontrahenta/płatnika) do faktury VAT – prosimy o przemyślane podawanie tych danych, dokładnego adresu dostawy z (poprawnym) kodem pocztowym,nazwisko oraz numer telefonu osoby upoważnionej do obioru towaru. Należy także udzielić informacji o warunkach dojazdu dla samochodów ciężarowych: 8T, 12T lub 24T z przyczepą o wysokości 4m (tzw. tandem przestrzenny – samochód solo + przyczepa). Powyższe dane potrzebne są do prawidłowego przebiegu procesu realizacji dostawy.

2. Kto dokonuje płatności?

Płatności dokonuje osoba/firma wskazana w formularzu zamówienia jako kontrahent/płatnik, na te dane będzie wystawiona faktura VAT (dane do faktury muszą być zgodne z danymi płatności, w szczególności dotyczy to firm).Obowiązuje pełna przedpłata na konto za złożone zamówienie, która będzie potwierdzeniem i akceptacją warunków zakupu. W tytule przelewu należy wpisać numer zamówienia np Zamówienie: #0001 oraz dane kontrahenta jeśli inne niż dane płatnika. Drogą e-mailową można przesłać potwierdzenia wpłaty.  Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie lub otrzymania potwierdzenia, towar zostanie zamówiony u producenta.

3. Zamówienia składane przez partnerski oddział stacjonarny.

W przypadku zamawiania materiałów przez jeden z oddziałów partnerskich proszę powołać się na HurtowniaStyropianu.pl, w takim przypadku otrzymasz taką samą ofertę ceny jak w sklepie internetowym oczywiście przy spełnianiu tych samych warunków dostawy. Przy mniejszych zamówieniach ofertę przygotowujemy indywidualnie.

4. Zamówienia hurtowe spełniające minima logistyczne

  • Marki: Swisspor, Termo Organika, Austrotherm , Genderka- przelewem, pełną przedpłatą na konto.

  • W przypadku pozostałych marek jest możliwość płatności przy odbiorze.

5. Nasze konta.

Na potwierdzeniu zamówienia dokonanego przez sklep otrzymasz numer konta w PKO BP, natomiast przy zamówieniach przez e-mail konto w Santander.

PHU LINGO HurtowniaStyropianu.pl

Słotwina 75, 58-100 Świdnica

6. W jaki sposób zamówić styropian?

zamówienia

 

Kontakt

Hurtownia Styropianu PHU Lingo

Dzień dobry!

Mamy wtorek 25 luty 2020.

Wchodzimy w 16 rok działalności naszej firmy.

Promocje ważne są na pewno do końca tygodnia.

Zapraszamy do zakupów poprzez panel sklepu, który dostępny jest 24 godziny na dobę także w święta.

W okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia.

Jeśli Twoja wyszukiwarka nie odświeża automatycznie ciasteczek to kliknij na klawiaturze "ctr i r" aby odświeżyć stronę i zobaczyć aktualną datę i ceny. Musisz być online.

Nie możesz się dodzwonić? Napisz proszę zapytanie, podając adres dostawy z kodem pocztowym oraz telefon kontaktowy

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!

Optimized with PageSpeed Ninja