EPS dostawa Czechy

Teraz zakup styropianu z dostawą do Czech jest możliwy w Hurtowni Styropianu.pl.
Dlatego jeżeli chcesz EPS kupić w Polsce- wybierz opcję “dostawa Czechy”. My zajmiemy się dostawą lub umożliwimy Ci odbiór własny.

Pěnový polystyren

Styropian do ocieplania budynków i termomodernizacji kupisz u nas w najniższej cenie. Możesz odebrać styropian z następujących lokalizacji: Świdnica, Bielsko- Biała, Oświęcim, Chrzanów, Zielona Góra ilość max ok. 110 m3. Dostarczamy styropian do Czech również naszym własnym transportem 24 m3 ze Świdnicy do 100 km od granicy. Posiadamy także kleje, siatki oraz tynki.

styropian eps dostawa Czechy

Zapytaj o szczegóły: bok@hurtowniastyropianu.pl

Już od 2005 roku dostarczamy na budowy i doradzamy w zakresie stosowania styropianu eps, styropapy, papy, styroduru xps oraz płyt PIR.

Minimalne zamówienie: 12/ 25 m3 w zależności od producenta.

Hurtownia Styropianu współpracuje wyłącznie z najlepszymi dostawcami ponieważ pozwala to zapewnić naszym Klientom styropian najwyższej jakości. Obecnie, podobnie jak w zeszłym roku doczekaliśmy się bardzo atrakcyjnych promocji na ceny styropianu.

Cena styropianu w sklepie internetowym Hurtownia Styropianu, takich producentów jak: Termo Organika, Swisspor, Styropmin a także Austrotherm i Synthos jest aktualizowana na bieżąco na 2022 rok.

Na życzenie klienta producent przygotowuje także EPS frezowany.

EPS dostawa Czechy- u nas możesz zamówić:

Styropian elewacyjny

Po pierwsze proponujemy styropiany grafitowe czyli o niskim współczynniku przewodzenia ciepła lambda z uwagi na ich energooszczędność.

Styropian podłogowy

Zapewniamy styropian podłogowy o możliwie najlepszych parametrach cieplnych i wytrzymałościowych.

XPS

jest to model techniczny styropianu pod duże obciążenia użytkowe. Najczęściej stosowany pod płyty fundamentowe, na ściany poniżej gruntu lub pod posadzki w garażu.

PIR

Płyty PIR z doskonałym współczynnikiem lambda 022 są w ciągłej sprzedaży.

Styropapa

Płyty eps powlekane papą termozgrzewalną tzw. styropapa dostępne są w każdej grubości już od 10 cm. Elementy spadkowe o powierzchni 1 m2 przygotowywane są pod montaż na dachu płaskim lub na tarasach także w systemie z gwarancją nawet do 26 lat.

papa

Do wykonania pokryś dachowych.

Eps dostawa Czechy- zapytaj o szczegóły

bok@hurtowniastyropianu.pl

Dowiedz się o nas więcej:

STRONA O NAS