szalunek tracony

Szalunek krawędziowy płyty

4.50 out of 5
(2 opinie klienta)

Cena 89,00 zł brutto/m

Cena 73,00 zł brutto/m

1 mb

70

Opis produktu

Szalunek styropianowy tzw. tracony, krawędziowy płyty fundamentowej ze styropianu XPS 300 035. Cena za jeden metr. Długość jednego elementu to 1,25 m. Grubość płyty styropianowej 10 cm, wysokość zew. 30 cm wewnętrzna 20 cm.

Dokładne wykonanie wszystkich elementów płyty można zlecić na podstawie projektu płyty. Do wykonania jest także element narożny w zależności od specyfikacji koszt od 90 zł brutto/szt. Oraz inne elementy szalunku traconego na zamówienie.

Kod produktu: SZ_LF_600
Dostępność: Na zamówienie
Zastosowanie: płyta
Lambda: 0,035
Naprężenia ściskające: 300 kPa
Nasiąkliwość: <1%
Grubość płyt: 10 cm

Szalunek krawędziowy płyty fundamentowej

standardowe wykonanie ocieplenia pod płyty budynków pasywnych i energooszczędnych. Cena podana za typowy element o wielkości 300 x 300 mm x 1250 mm. Wycena całej dostawy wykonywana jest na podstawie projektu fundamentu. Wszystkie elementy przychodzą opisane i ponumerowane wg planu montażu. Wykonanie szalunku traconego styropianowego pod cały fundament pod domek jednorodzinny trwa tylko kilka godzin. Brak odpadów, szybki montaż i wyeliminowanie szalunków tradycyjnych to oszczędność Twoich pieniędzy.

 

2 opinii dla Szalunek krawędziowy płyty

  1. 4 out of 5

    :

    Muszę przyznać koledze racje, choć zajęło mi to troszkę więcej czasu ale również potwierdzam oszczędności i co najważniejsze ciągłość izolacji została zachowana.

  2. 5 out of 5

    :

    Polecam, wystarczyło utwardzić teren zabrać wujka budowlańca i przygotować płytę 156 m2 do szalowania ze zbrojeniem (siatki) w 2 dni. Zaoszczędziłem kilka tysiaków i mam na lepsze okna:)

Dodaj opinię

Kontakt

PHU LINGO Hurtownia Styropianu

Dzień dobry!

Jest wtorek 20 listopada 2018, dziś pracujemy od 8:00 do 16:00.

Zapraszamy do zakupów poprzez panel sklepu, który dostępny jest 24 godziny na dobę.

W okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia.

Jeśli Twoja wyszukiwarka nie odświeża automatycznie ciasteczek to kliknij "ctr i r" aby odświeżyć stronę i zobaczyć aktualne ceny.

W sezonie ciężko się do nas dodzwonić. Piszcie zapytania, podając adres dostawy i telefon kontaktowy na:

bok@hurtowniastyropianu.pl

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!