styropapa

Styropapa EPS 100 10 cm Swisspor

Cena 39,00 zł brutto/m2

Cena 34,90 zł brutto/m2

min. 100 m2

Opis produktu

Styropian EPS powlekany termozgrzewalną papą podkładową czyli styropapa EPS 100 036.  Przedmiotem sprzedaży są płyt o grubość 10 cm i wymiarze 1×1 m marki Swisspor. Cena za 1 m2 przy zakupie przynajmniej 100 m2. Wymagamy domówienia papy wierzchniego krycia. Na każde 100 m2 – 120 m2 papy. Proponujemy papę termozgrzewalną także marki Swisspor. Bikutop 52 lub 250 lub Bikutop Standard 20/52. Wszystkie te papy są przeznaczone do pokryć jednowarstwowych na styropapie.

Styropapa EPS 100 Swisspor Biterm

Dlaczego Swisspor? Warto stosować sprawdzone kompletne rozwiązania i uzyskiwać w drodze negocjacji także długoletnia gwarancję. W przypadku tego układu izolacji nawet podstawowe 15 lat lub 26 lat z filtrem UV. Swisspor Biterm plus Bikutop to profesjonalne, sprawdzone rozwiązanie dla Twojego dachu.

Zamiast styropapy możesz wykonać izolację dachu stosując EPS 100 036 lub grafitowy EPS 100 030. Koniecznie trzeba w tym przypadku zastosować papę podkładową 4 mm montowaną mechanicznie oraz papę nawierzchniową 5,2 mm.

Dostawa materiału

Styropapa dostarczana jest takimi samymi autami co styropian. Są to samochody ciężarowe z przyczepą o macie do 8T. W przypadku trudności z dojazdem proszę informować nas o tym telefonicznie. Istnieje możliwość załadowania materiału na solówkę.

Dodatkowe informacje

Parametry techniczne oraz deklaracje właściwości użytkowych można znaleźć na stronie producenta.

Deklaracja właściwości użytkowych.

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Styropapa EPS 100 10 cm Swisspor”

Kontakt

Hurtownia Styropianu PHU Lingo

Dzień dobry!

Od blisko 16 lat służymy fachowym doradztwem w wykonywaniu izolacji budowlanych z zastosowaniem EPS i XPS oraz płyt PIR. Pod numerem 513092032 dyżuruje właściciel, mgr inż. Tomasz Lingo, który posiada uprawnienia budowlane oraz wieloletnie doświadczenie przy termomodernizacji starych oraz budowie nowych energooszczędnych budynków. Pan Tomasz optymalizuje technologię, wybierając najlepsze materiały w przystępnej cenie. Jest z czego wybierać, dostępnych jest ponad dziesięciu dostawców styropianu oraz dwudziestu kilku producentów chemii. Na stronie prezentujemy tylko wybrane marki.

Aby dokonać zakupu w okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia. Jeśli chcesz zamówić różne styropiany w różnych ilościach ale w sumie co najmniej 80 paczek to napisz do nas maila. Zachowamy promocje.

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!

Optimized with PageSpeed Ninja