styropapa

Styropapa EPS 100 10 cm Swisspor

Cena 39,00 zł brutto/m2

Cena 34,90 zł brutto/m2

min. 100 m2

Opis produktu

Styropian EPS powlekany termozgrzewalną papą podkładową czyli styropapa EPS 100 036.  Przedmiotem sprzedaży są płyt o grubość 10 cm i wymiarze 1×1 m marki Swisspor. Cena za 1 m2 przy zakupie przynajmniej 100 m2. Wymagamy domówienia papy wierzchniego krycia. Na każde 100 m2 – 120 m2 papy. Proponujemy papę termozgrzewalną także marki Swisspor. Bikutop 52 lub 250 lub Bikutop Standard 20/52. Wszystkie te papy są przeznaczone do pokryć jednowarstwowych na styropapie.

Styropapa EPS 100 Swisspor Biterm

Dlaczego Swisspor? Warto stosować sprawdzone kompletne rozwiązania i uzyskiwać w drodze negocjacji także długoletnia gwarancję. W przypadku tego układu izolacji nawet podstawowe 15 lat lub 26 lat z filtrem UV. Swisspor Biterm plus Bikutop to profesjonalne, sprawdzone rozwiązanie dla Twojego dachu.

Zamiast styropapy możesz wykonać izolację dachu stosując EPS 100 036 lub grafitowy EPS 100 030. Koniecznie trzeba w tym przypadku zastosować papę podkładową 4 mm montowaną mechanicznie oraz papę nawierzchniową 5,2 mm.

Dostawa materiału

Styropapa dostarczana jest takimi samymi autami co styropian. Są to samochody ciężarowe z przyczepą o macie do 8T. W przypadku trudności z dojazdem proszę informować nas o tym telefonicznie. Istnieje możliwość załadowania materiału na solówkę.

Dodatkowe informacje

Parametry techniczne oraz deklaracje właściwości użytkowych można znaleźć na stronie producenta.

Deklaracja właściwości użytkowych.

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Styropapa EPS 100 10 cm Swisspor”

Kontakt

Hurtownia Styropianu PHU Lingo

Dzień dobry!

Zaczynamy już 16 rok działalności naszej firmy.

20 stycznia 2020 pracujemy od 8:00 do 16:00.

UWAGA na Mega Promocję na Lambdę White UWAGA

Zapraszamy do zakupów poprzez panel sklepu, który dostępny jest 24 godziny na dobę także w święta.

W okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia.

Jeśli Twoja wyszukiwarka nie odświeża automatycznie ciasteczek to kliknij na klawiaturze "ctr i r" aby odświeżyć stronę i zobaczyć aktualną datę i ceny. Musisz być online.

Nie możesz się dodzwonić? Napisz proszę zapytanie, podając adres dostawy z kodem pocztowym oraz telefon kontaktowy

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!