styrstyropian pod ogrzewanie podłogowe

Styropian pod ogrzewanie podłogowe z wypustkami

Cena 220,00 zł brutto/op

Cena 209,00 zł brutto/op

op. to 7,7 m2

min. 50 op.

Opis produktu

Styropian pod ogrzewanie podłogowe z wypustkami. Knauf Therm EXPERT FLOOR HEATING EPS 200 033. Grubość płyt 2 cm + 2,7 cm na rury. Cena za paczkę 7,7 m2 z dostawą gratis tylko przy zamówieniu w pakiecie ze styropianem Knauf EPS 100 lub odbiór własny z magazynu Łódź.

Knauf Therm EXPERT FLOOR HEATING EPS 200

Styropian przeznaczony do szybkiego montażu rur grzewczych 14 – 18 mm w systemie wodnego ogrzewania podłogowego. Produkt posiada wysoki opór cieplny i jest zgodny z norą europejską i oznaczone według kodu: EPS-EN 13163-T(2)-L((2)-W(2)-S(2)-P(5)-BS250-CS(10)200-DS(N)2-DS(70,-)1-DLT(1)5.

Płyty termoizolacyjne EPS KNAUF Therm EXPERT FLOOR HEATING EPS 200 λ 33 przygotowywane są metodą formowania polistyrenu. W parku maszynowym firmy Knauf, która zajmuje się min produkcją opakowań ze styropianu. Nowoczesna technologia sprawia, że obok wspaniałych właściwości izolacyjnych posiadają idealne właściwości roboczych. Wypustki mają odpowiedni promień skrętu rur oraz są wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne.

Styropian pod ogrzewanie podłogowe

Płyta z twardymi wypustkami gwarantuje stabilność ułożonych rurek bez konieczności stosowania dodatkowych materiałów blokujących rurki. Innowacyjne wyprofilowanie krawędzi pozwala na szczelne i trwałe łączenie płyt. Polecany w układzie na właściwej termoizolacji z EPS 100 036. Najpopularniejsze grubości to 10 lub 12 cm plus styropian pod ogrzewanie podłogowe 2 cm + 2,7 cm.

Unikalne właściwości

•System wypustek umożliwia szybki i łatwy montaż rurek grzewczych.

•Kształt wypustek gwarantuje stabilność ułożonych rurek bez konieczności stosowania dodatkowych materiałów blokujących rurki.

•Innowacyjne wyprofilowanie krawędzi pozwala na szczelne i trwałe łączenie płyt.

•Tylna strona płyty w formie „szachownicy” umożliwia precyzyjne docięcie płyty

•Wysoki opór cieplny

Dokumentacja

Karty techniczne oraz deklaracja właściwości użytkowych znajduje się na stronie producenta: Knauf

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Styropian pod ogrzewanie podłogowe z wypustkami”

Kontakt

Hurtownia Styropianu PHU Lingo

Dzień dobry!

Od blisko 16 lat służymy fachowym doradztwem w wykonywaniu izolacji budowlanych z zastosowaniem EPS i XPS oraz płyt PIR. Pod numerem 513092032 dyżuruje właściciel, mgr inż. Tomasz Lingo, który posiada uprawnienia budowlane oraz wieloletnie doświadczenie przy termomodernizacji starych oraz budowie nowych energooszczędnych budynków. Pan Tomasz optymalizuje technologię, wybierając najlepsze materiały w przystępnej cenie. Jest z czego wybierać, dostępnych jest ponad dziesięciu dostawców styropianu oraz dwudziestu kilku producentów chemii. Na stronie prezentujemy tylko wybrane marki.

Aby dokonać zakupu w okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia. Jeśli chcesz zamówić różne styropiany w różnych ilościach ale w sumie co najmniej 80 paczek to napisz do nas maila. Zachowamy promocje.

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!

Optimized with PageSpeed Ninja