Styropian Fundamentowy Arbet Hydropian

Arbet HYDROPIAN EPS 100

Cena 94,35 zł brutto/op

Cena 79,34 zł brutto/op

0,3 m3 w op.

min. 100 op.

Opis produktu

Hydropian EPS 100 firmy Arbet przeznaczony jest do stosowania na fundament w miejscach narażonych na zawilgocenie. Cena za paczkę 0,3 m3 w grubości od 2 do 20 cm. Charakteryzuje się małą chłonność wody, dobrą lambdą na poziomie 036 oraz dużą odporność na obciążenia. Styropian ten jest produkowany z hydrofobizowanego polistyrenu. Bardzo dobra spoistość i twardość materiału sprawia, że nawet przy zanurzeniu w wodzie ma ograniczona nasiąkliwość.

Zastosowanie Hydropianu

Styropian fundamentowy, hydrofobizowany typu Arbet Hydropian można stosować na nowych lub modernizowanych budynkach.  Ze względu na hydrofobijność produkt ten powinno się stosować w miejscach szczególnie narażonych na zawilgocenie a także pod duże obciążenia użytkowe.

  • styropian na ściany piwnic i fundamentów,
  • także na posadzkę oraz podłogi na gruncie a także tarasy, pod obciążenia użytkowe do 3 ton na m2,
  • specjalny styropian na dachy płaskie oraz dachy zielone, także parkingi na dachu,
  • jako wypełnienie nasypów w budownictwie drogowym,
  • jako izolacja cieplna posadowień konstrukcji.

Dostępne są typowe grubości :  5 | 6 | 8 | 10 cm | 12 cm | 15 cm oraz 20 cm.

O przydatności Hydropianu do danego zastosowania powinien decydować projektant / architekt.

Sprzedaż i dostawa

Sprzedaż Hydropianu prowadzimy poprzez sklep internetowy HurtowniaStyropianu.pl lub w oddziałach partnerskich m. Łodź i Szczecin. Cenę m3 oraz dostępność mniejszych ilości proszę sprawdzać telefonicznie w tych oddziałach. Dostawa od ok. 100 op. jest gratis na terenie całej Polski. Takie same warunki otrzymasz jeśli zamówisz 100 op. różnych produktów marki Arbet.

Podobne produkty

Szukając styropianu na fundament możesz zerknąć na ofertę podobnych produktów styropian fundamentowy Polecamy styropian grafitowy o lambdzie 031 o wymiarach 60 x 125cm produkowany metodą automatową Swisspor Hydro Lambda  lub styropian Synthos XPS 300 Prime S.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Arbet HYDROPIAN EPS 100”

Kontakt

Hurtownia Styropianu PHU Lingo

Dzień dobry!

Od blisko 16 lat służymy fachowym doradztwem w wykonywaniu izolacji budowlanych z zastosowaniem EPS i XPS oraz płyt PIR. Pod numerem 513092032 dyżuruje właściciel, mgr inż. Tomasz Lingo, który posiada uprawnienia budowlane oraz wieloletnie doświadczenie przy termomodernizacji starych oraz budowie nowych energooszczędnych budynków. Pan Tomasz optymalizuje technologię, wybierając najlepsze materiały w przystępnej cenie. Jest z czego wybierać, dostępnych jest ponad dziesięciu dostawców styropianu oraz dwudziestu kilku producentów chemii. Na stronie prezentujemy tylko wybrane marki.

Aby dokonać zakupu w okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia. Jeśli chcesz zamówić różne styropiany w różnych ilościach ale w sumie co najmniej 80 paczek to napisz do nas maila. Zachowamy promocje.

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!

Optimized with PageSpeed Ninja