Super Inthermo fasada 040

Super Inthermo Fasada 040

Cena 65,00 zł brutto/op

Cena 50,18 zł brutto/op

op. to 0,3 m3

70 op.

Opis produktu

Polski solidny biały styropian Super Inthermo fasada o lambdzie 040. Cena za paczkę przy dostawie prosto z magazynu w Łodzi już od 70 op. do 50 km. Dostępne są tylko podstawowe grubości płyt. Są to 10 cm | 12 cm | 15 cm | 20 cm pakowane po 0,3 m3. Towar dostępny od 1 kwietnia 2019.

Super Inthermo 040

Styropian ten ma zastosowanie przede wszystkim w ociepleniu ścian budynków przeznaczonych na stały lub czasowy pobyt ludzi. Super Inthermo 040 to jeden z najsolidniejszych produktów  w Polsce z gwarancją wagi 13,00 kg/m3 oraz lambdy na poziomie co najmniej 040 lub mniejszym. W końcu Polaków stać na zakupy dobrych materiałów budowlanych, to dla nich została stworzona specjalna kolekcja płyt Super Inthermo.

Warunki dostaw

Dostawy realizujemy tylko i wyłącznie z magazynu w Łodzi i tylko i wyłącznie z dedykowanym klejem Sempre TS 100 oraz siatka 160 4×4. W takim przypadku minimum logistyczne to 70 op. dowolnego modelu styropianu Super Inthermo oraz dowolna ilość kleju oraz siatki.

Modele styropianu Super Inthermo

Istnieje na rynku duże zapotrzebowanie na produkty wysokiej jakości, więc stworzyliśmy dla Państwa specjalną kolekcję styropianów.  Najważniejsza właściwości to gwarancja wagi oraz także lambdy. Proponujemy najczęściej wybierane produkty, czyli białe styropiany elewacyjne: Fasada 040 oraz Fasada EPS 70 038 i prawdziwa, solidna setka.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Super Inthermo Fasada 040”

Kontakt

PHU LINGO Hurtownia Styropianu

Dzień dobry!

Mamy weekend 21 - 22 września 2019.

W poniedziałek pracujemy od 8:00.

Promocje ważne są do 27 września.

Zapraszamy do zakupów poprzez panel sklepu, który dostępny jest 24 godziny na dobę także w święta.

W okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia.

Jeśli Twoja wyszukiwarka nie odświeża automatycznie ciasteczek to kliknij na klawiaturze "ctr i r" aby odświeżyć stronę i zobaczyć aktualną datę i ceny. Musisz być online.

Nie możesz się dodzwonić? Napisz proszę zapytanie, podając adres dostawy z kodem pocztowym oraz telefon kontaktowy

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!