Petralna Petrafas 20 cm

Petralana Petrafas 20 cm

Cena 109,00 zł brutto/op

Cena 93,00 zł brutto/op

op. to 1,2 m2

min. 100 op.

Opis produktu

Petralna Petrafas 20 cm sprzedaży od ręki w oddziale Łódzkim, produkt z kategorii wełna mineralna elewacyjna. Cena za paczkę 1,2 m2 na terenie Łodzi i w okolicach od dostępna 36 paczek odbiór własny z magazynu przy ul. Polskich Kolei Państwowych 6. Inne grubości są tylko na zamówienie, czas oczekiwania ok. 60 dni.

Petralna Petrafas

Polska skalna wełna mineralna fasadowa elewacyjna Petrafas do systemów ociepleń budynków mieszkalnych. Do mocowania na klej cementowy do wełny mineralnej oraz do kołkowania. Posiada klasę reakcji na ogień A1, dlatego można ją stosować jako izolację niepalną.

Zastosowanie:

  • Ocieplenie ścian zewnętrznych i wewnętrznych w systemie ETICS
  • Izolacja termiczna i akustyczna ścian zewnętrznych,
  • Izolacja stropów nad garażami,
  • Izolacja przeciwogniowa attyk,

Petralana Petrafas 20 cm pakowana jest w opakowania po 0,24 m3, po 12 paczek na palecie.

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Petralana Petrafas 20 cm”

Kontakt

Hurtownia Styropianu PHU Lingo

Dzień dobry!

Od blisko 16 lat służymy fachowym doradztwem w wykonywaniu izolacji budowlanych z zastosowaniem EPS i XPS oraz płyt PIR. Pod numerem 513092032 dyżuruje właściciel, mgr inż. Tomasz Lingo, który posiada uprawnienia budowlane oraz wieloletnie doświadczenie przy termomodernizacji starych oraz budowie nowych energooszczędnych budynków. Pan Tomasz optymalizuje technologię, wybierając najlepsze materiały w przystępnej cenie. Jest z czego wybierać, dostępnych jest ponad dziesięciu dostawców styropianu oraz dwudziestu kilku producentów chemii. Na stronie prezentujemy tylko wybrane marki.

Aby dokonać zakupu w okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia. Jeśli chcesz zamówić różne styropiany w różnych ilościach ale w sumie co najmniej 80 paczek to napisz do nas maila. Zachowamy promocje.

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!

Optimized with PageSpeed Ninja