Super Inthermo EPS 100 036

INTHERMO Super Dach Podłoga EPS 100 036

Cena 76,00 zł brutto/op

Cena 61,99 zł brutto/op

op. to 0,3 m3

70 op.

Opis produktu

Najwyższej jakości styropian podłogowy produkowany bez dodatku regranulatu i wydłużonym czasie sezonowania z minimalną wagą 18 kg/ m3. Dostępny tylko z magazynu w Łodzi. Cena za paczkę 0,3 m3, dostępne są więc grubości 2 | 3 | 4 | 5 | 6  oraz 10  cm, jednakże inne są dostępne na zamówienie.

Inthermo super dach podłoga EPS 100

Twardy styropian polskiego producenta firmy Inthermo Super o wytrzymałości na ściskanie EPS 100 i lambdzie 036. Produkcja tylko i wyłącznie bez dodatku regranulatu, więc gwarantujemy odpowiednią spoistość i jednorodność materiału. Wydłużony czas sezonowania daje pewność stabilności wymiarowej. Produkt dostępny wyłącznie z magazynu w Łodzi w grubościach 2, 3, 4, 5 i 10 cm. Pozostałe grubości na zamówienie. Cena za op. 0,3 m3.

Zastosowanie

Po pierwsze zastosowanie podstawowe to pod podłogę na gruncie. Optymalne  rozwiązanie pod ogrzewanie podłogowe to 15 – 20 cm tego styropianu. Stosowany również na dachach płaskich pod papę oraz na tarasy i balkony, ze szczelną izolacją przeciw wodną. Na fundamenty i tarasy zalecamy produkty typu styrodur XPS. Maksymalne obciążenie pod jastrychem do 3 t. / m2.

Warunki dostaw

Dostawy realizujemy wyłącznie z magazynu w Łodzi. Możliwe są bezpłatne dostawy na teranie Łodzi oraz najbliższej okolicy..

Inne produkty marki INTHERMO Super

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na produkty wysokiej jakości powstała marka Inthermo Super. W chwili obecnej w naszej ofercie znajdują się najpopularniejsze odmiany styropianu:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “INTHERMO Super Dach Podłoga EPS 100 036”

Kontakt

Hurtownia Styropianu PHU Lingo

Dzień dobry!

Jest środa 19 luty 2020.

To już 16 rok działalności naszej firmy.

Cenniki będą aktualne na pewno do 28 lutego

Zapraszamy do zakupów poprzez panel sklepu, który dostępny jest 24 godziny na dobę także w święta.

W okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia.

Jeśli Twoja wyszukiwarka nie odświeża automatycznie ciasteczek to kliknij na klawiaturze "ctr i r" aby odświeżyć stronę i zobaczyć aktualną datę i ceny. Musisz być online.

Nie możesz się dodzwonić? Napisz proszę zapytanie, podając adres dostawy z kodem pocztowym oraz telefon kontaktowy

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!