Super Inthermo EPS 100 036

INTHERMO Super Dach Podłoga EPS 100 036

Cena 76,00 zł brutto/op

Cena 61,99 zł brutto/op

op. to 0,3 m3

70 op.

Opis produktu

Najwyższej jakości styropian podłogowy produkowany bez dodatku regranulatu i wydłużonym czasie sezonowania z minimalną wagą 18 kg/ m3. Dostępny tylko z magazynu w Łodzi. Cena za paczkę 0,3 m3, dostępne są więc grubości 2 | 3 | 4 | 5 | 6  oraz 10  cm, jednakże inne są dostępne na zamówienie.

Inthermo super dach podłoga EPS 100

Twardy styropian polskiego producenta firmy Inthermo Super o wytrzymałości na ściskanie EPS 100 i lambdzie 036. Produkcja tylko i wyłącznie bez dodatku regranulatu, więc gwarantujemy odpowiednią spoistość i jednorodność materiału. Wydłużony czas sezonowania daje pewność stabilności wymiarowej. Produkt dostępny wyłącznie z magazynu w Łodzi w grubościach 2, 3, 4, 5 i 10 cm. Pozostałe grubości na zamówienie. Cena za op. 0,3 m3.

Zastosowanie

Po pierwsze zastosowanie podstawowe to pod podłogę na gruncie. Optymalne  rozwiązanie pod ogrzewanie podłogowe to 15 – 20 cm tego styropianu. Stosowany również na dachach płaskich pod papę oraz na tarasy i balkony, ze szczelną izolacją przeciw wodną. Na fundamenty i tarasy zalecamy produkty typu styrodur XPS. Maksymalne obciążenie pod jastrychem do 3 t. / m2.

Warunki dostaw

Dostawy realizujemy wyłącznie z magazynu w Łodzi. Możliwe są bezpłatne dostawy na teranie Łodzi oraz najbliższej okolicy..

Inne produkty marki INTHERMO Super

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na produkty wysokiej jakości powstała marka Inthermo Super. W chwili obecnej w naszej ofercie znajdują się najpopularniejsze odmiany styropianu:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “INTHERMO Super Dach Podłoga EPS 100 036”

Kontakt

Hurtownia Styropianu PHU Lingo

Dzień dobry!

Zaczynamy już 16 rok działalności naszej firmy.

20 stycznia 2020 pracujemy od 8:00 do 16:00.

UWAGA na Mega Promocję na Lambdę White UWAGA

Zapraszamy do zakupów poprzez panel sklepu, który dostępny jest 24 godziny na dobę także w święta.

W okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia.

Jeśli Twoja wyszukiwarka nie odświeża automatycznie ciasteczek to kliknij na klawiaturze "ctr i r" aby odświeżyć stronę i zobaczyć aktualną datę i ceny. Musisz być online.

Nie możesz się dodzwonić? Napisz proszę zapytanie, podając adres dostawy z kodem pocztowym oraz telefon kontaktowy

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!