f | g+ | t

Wysyłka

1. Zamawianie

1. Zamówienie styropianu przez sklep internetowy powinno spełniać warunki:

– zamówiona ilość styropianu w jednym zamówieniu powinna dotyczyć produktów jednego producenta,

– jedno zamówienie powinno w sumie zawierać powyżej ok. 50 – 100 paczek w zależności od produktu, oczywiście może zawierać paczki o różnej grubości płyt. Grubość te podajemy w ostatniej fazie składania zamówienia w okienku “uwagi do zamówienia”.

Po spełnieniu powyższych warunków dostawa styropianu w dowolnym miejscu w kraju jest gratis.

Zamówienia nie spełniające tych warunków wyceniane są indywidualnie pod adresem bok@hurtowniastyropianu.pl .

Jeśli Twoje zamówienie nie spełnia poszczególnych wymaganych ilości minimalnych lecz w sumie ilość paczek przekracza 100 op. to takie zamówienia przyjmujemy na maila i także realizujemy z dostawą gratis. Oferta generowana jest ręcznie przez jednego z doradców.

Szczegółowy opis w jaki sposób złożyć zamówienie znajduje się pod linkiem:Jak złożyć zamówienie

2. Dostawa styropianu

Jeśli zamówienie spełnia warunki realizacji zamówienia styropian wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty. Wpłata przelewem na konto pełnej wartości zamawianego styropianu w promocji jest potwierdzeniem zamówienia. Termin dostawy jest ustalany indywidualnie i zazwyczaj trwa od 2 do 10 dni. Poza sezonem ( 0d stycznia do lipca włącznie) 2-5 dni w sezonie (od sierpnia do listpada włącznie 2-10 dni, bez względu na producenta.

Miejsce rozładunku powinno być dostępne z drogi publicznej, utwardzonej oraz umożliwiać wjazd samochodom ciężarowym z przyczepą.

Do sprawnego rozładunku styropianu w ilości ok. 30 m3 potrzeba co najmniej dwóch osób. Klient korzystający z promocji “dostawa gratis” powinien we własnym zakresie zorganizować rozładunek.

Kierowca zazwyczaj kontaktuje się z odbiorcą wieczorem na dzień przed dostawą lub rano po załadunku. Przy odbiorze styropianu proszę akceptować jego ilość oraz jakość na dokumencie WZ. W przypadku stwierdzenia niezgodności proszę odnotować szczegóły na WZ.

Kierowcy dostarczający styropiany marki Swisspor, Termo Organika, Genderka oraz Austrotherm nie są upoważnieni to przyjmowania zapłaty za towar oraz nie są upoważnieni do jego rozładunku.

W przypadku niektórych innych marek jest możliwość płatności przy odbiorze.

Faktura VAT wysyłana jest e-mailem a później na życzenie także pocztą tradycyjną, po potwierdzeniu odbioru towaru i sprawdzeniu zgodności z zamówieniem dokonanego przez klienta.

3. Kleje | Siatka | inne materiały

Pozostałem materiały do montażu ocieplenia jak klej do styropianu oraz siatki, siatkę, grunty, tynki zostaną wysłane także kurierem bezpośrednio od producenta także gratis. Najczęściej będzie to Schenker. Status swojej przesyłki możesz sprawdzić na  stronie kuriera : Schenker

Niejednokrotnie skorzystamy także z usług innych kurierów, o czym klient zostanie poinformowany.

Kontakt

PHU LINGO Hurtownia Styropianu

Ceny styropianu zamieszczone w sklepie są aktualne.

Dziś jest czwartek 18 stycznia.

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne realizujemy z

dostawą gratis w całej Polsce.

W tym tygodniu pracujemy od 10:00 do 16:00.

bok@hurtowniastyropianu.pl