f | g+ | t

Wiarygodność

Wiarygodność firmy P.H.U. LINGO

Firma PHU LINGO Tomasz Lingo istnieje nieprzerwanie od stycznia 2005 rok, sprawdzić to można na stronie rządowej : https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/CEIDG.Public.UI/Search.aspx wpisując NIP 9271771760 oraz kod z obrazka, klikając na podgląd wpisu.

Rzetelność wobec swoich kontrahentów możesz sprawdzić w bazie Krajowego Rejestru Długów: http://rzetelnafirma.pl/certyfikat-rzetelnosci wpisując kod przedsiębiorcy: 0008782953290802 .

Możesz sprawdzić wiarygodność finansową firmy np. min. w Bankowym Rejestrze Związku Banków Polskich, którą potwierdza certyfikat: https://www.big.pl/certyfikat wpisując NIP firmy: 9271771760 .

Od kilku lat firma PHU LINGO należy do Związku Przedsiębiorców i Pracodawców www.zpp.net.pl .

Od 2006 roku właściciel przynależy do Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa można to sprawdzić pod adresem: https://www.piib.org.pl/lista-czsonkopmenu-45 wpisując imię i nazwisko. W tym samym miejscu możesz także sprawdzić historię ubezpieczenia OC od odpowiedzialności zawodowej. Inżynier posiadający takie ubezpieczenie oprócz uprawnień budowlanych posiada zabezpieczenie swojej działalności. Właściciel sklepu jest prezesem Fundacji Polak Polakowi Przyjacielem. To dobroczynna organizacja pozarządowa. Niestety osoby zajmujące się takimi organizacjami a także ich rodziny narażone są na ataki hejterów, paranoików, psychopatów. Przykładem jest psychopata, który zaatakował fizycznie w 2016 roku pełnomocnika Fundacji od tamtej pory zarząd fundacji jest ofiarą jego psychopatycznych ataków. W tym miejscu takiej organizacji pozostaje przed sądem nieustanna walka o prawdę.

W 2017 roku wprowadziliśmy nowy standard wiarygodności w sieci. Właściciel zamieszcza swoje zaświadczenie o niekaralności oraz zaświadczenie o niezaleganiu w ZUS oraz o niezaleganiu w podatkach. Zakryciu ulegają dane osobowe oraz inne niepubliczne informacje ważne na koniec stycznia 2017 rok. Wiarygodność w sieci…

 

 

 

Kontakt

PHU LINGO Hurtownia Styropianu

Ceny styropianu zamieszczone w sklepie są aktualne.

Dziś jest czwartek 18 stycznia.

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne realizujemy z

dostawą gratis w całej Polsce.

W tym tygodniu pracujemy od 10:00 do 16:00.

bok@hurtowniastyropianu.pl