f | g+ | t
Swisspor Lambda Plus Fasada 031

Swisspor Lambda Max Fasada

5.00 out of 5
(15 opinii klienta)

Cena 75,00 zł brutto/op

Cena 62,36 zł brutto/op

op. to 0,3 m3

min. 80 op.

Opis produktu

Styropian grafitowy Swisspor Lambda Max Fasada 031 o dowolnej grubości w ilości od ok. 25 m3. Grubości proszę podać przy ostatnim etapie zamawiania opisując je dokładnie w uwagach do zamówienia. Do wyboru mamy 2 | 4 | 5 | 6 | 10 | 12 | 15 lub 20 cm . Cena sprzedaży dotyczy jednej paczki przy zamówieniu co najmniej 80 szt. z dostawą gratis. Mega promocja.

Swisspor Lambda Max Fasada zastosowanie

Styropian ten może być stosowany jako izolacja cieplna dachów stromych między i pod krokwiami. Na elewacji szczególnie tam gdzie ze względów architektonicznych wymagane są mniejsze grubości styropianu przy zachowaniu odpowiedniego współczynnika przenikania ciepła U. Izolacja cieplna podłóg na legarach,izolacja cieplna wieńców, nadproży, ościeży i innych miejsc narażonych na powstanie mostków cieplnych. Cena styropianu jest promocyjna przez cały rok i dotyczy powierzchni całego kraju. To najlepszy styropian do ocieplenia ścian w budynkach energooszczędnych i pasywnych. Producent styropianu firma Swisspor Polska Sp. z o.o. deklaruje wagę 1m3 na poziomie 13,5 kg.

Kleje oraz siatka do styropianu

Zapraszam do skorzystania ze specjalnej promocji na kleje oraz siatkę do styropianu tylko przy zakupie produktów Swisspor. Wzmocniony włóknem szklanym, klej do styropianu oraz zatapiania siatki. Sempre Tesoromont 200 otrzymasz u nas na najlepszych warunkach.

Siatka niemieckiej produkcji TX DE 160 3,5×3,5 mm . Gramatura oraz wymiar oczek optymalne do systemów ociepleń na styropianie. Nie za wiotka, nie za sztywna, sprawdzona, przetestowana. Moim zdaniem najlepsza na europejskim rynku. W rewelacyjnej cenie z dostawą gratis gdziekolwiek jesteś.

Gdy zdecydujesz się na pełny system ociepleń marki Sempre zapytaj o gwarancję 10 lat.

Grubości nietypowe

W przypadku zainteresowania innymi grubościami płyt zapraszamy do składania zapytań na bok@hurtowniastyropianu.pl . Na specjalne zamówienie dostępne są również gr. 1 | 3 |  13 | 14 | 16 | 17 | 18 | 19 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 28 oraz 30 cm . Przy spełnieniu tego minimum logistycznego czyli ok. 80 op. dostawa jest gratis w całej Polsce.

Uwagi dla wykonawcy

W trakcie wykonywania ocieplenia temperatura zewnętrzna powietrza, podłoża oraz płyt styropianowych nie może wynosić mniej niż +5°C. Nie powinna także wynosić więcej niż + 25°C. Podczas robót ociepleniowych materiał nie może być narażony na działanie promieni słonecznych. Jako osłony przed przegrzaniem należy stosować siatki zabezpieczające na rusztowania. Przed nałożeniem kleju płytę należy przeszlifować i odpylić, w celu uzyskania lepszej przyczepności.

Styropian ten należy chronić przed przegrzewaniem, nie można przechowywać go pod gołym niebem i trzeba stosować siatki osłonowe na rusztowaniach. Płyty, które nie trzeba zabezpieczać nazywają się Lambda White Fasada i są dostępne od gr. 15 cm ( pod linkiem ).

Karta techniczna, deklaracja właściwości użytkowych znajduje się na stronie producenta:

Swisspor Lambda

Styropian grafenowy

Najprawdopodobniej już w 2018 roku na rynek polski zostanie wprowadzony produkt z kategorii Styropian Grafenowy. Zastosowanie grafenu przy produkcji styropianu najprawdopodobniej pozwoli na ulepszenie właściwości użytkowych gotowych płyt. Oprócz właściwości termoizolacyjnych może okazać się bardzo dobrą izolacją akustyczną. Do tego czasu jednak to styropiany grafitowe będą wiodły prym tym bardziej, że cena ich z roku na rok staje się atrakcyjniejsza. Cena styropianu grafenowego to jest jeszcze wielka zagadka.

15 opinii dla Swisspor Lambda Max Fasada

 1. 5 out of 5

  (zweryfikowany):

  Jestem bardzo zadowolony z obsługi, towaru i kontaktu ze sklepem.
  Towar zgodny z opisem, w dobrej cenie, dostarczony szybko i sprawnie.
  Poleciłem już wszystkim znajomym 🙂

 2. 5 out of 5

  :

  Szybka realizacja, towar zgodny z zamówieniem .100% zadowolenia. Polecam.

 3. 5 out of 5

  :

  Szybka realizacja, towar zgodny z zamówieniem, wzorowa obsługa klienta, super cena. Polecam.

 4. 5 out of 5

  :

  Bardzo szybka dostawa zgodnie z zamówieniem polecam wszystkim kupującym

 5. 5 out of 5

  (zweryfikowany):

  Szybka i sprawna realizacja zamówienia. Na wyróżnienie zasługuje kontakt z klientem związany z zamówieniem. Polecam

 6. 5 out of 5

  (zweryfikowany):

  Bardzo miła i przede wszystkim ekspresowa obsługa mojego zamówienia. Przelew wykonałem w poniedziałek przed południem- dostawa odbyła się już w środę. Nie spodziewałem się tak szybkiej realizacji. Styropian bardzo dobrej jakości. Zdecydowanie polecam.

 7. 5 out of 5

  (zweryfikowany):

  Zamówiłem Swisspor Lambda Max Fasada w lutym (200 paczek) i otrzymałem dobrą cenę w porównaniu do konkurencji. Towar dojechał prosto od producenta w terminie bez żadnych problemów. Sprzedawca konkretny, świetny kontakt. POLECAM sklep internetowy firmy PHU LINGO.

 8. 5 out of 5

  :

  Sklep polecił mi kolega, kupiłem ponad 80 m3 tego styropianu o grubości 25 cm. Produkt otrzymałem dokładnie na umówiony czas. Polecam Lambdę Max firmy Swisspor oraz kontakt ze sklepem.

 9. 5 out of 5

  (zweryfikowany):

  Dzień dobry, zamówiłam polecany styropian grafitowy 15 cm w ilości 24 m3 (80 paczek). Produkt dotarł na czas w bardzo korzystej cenie z dostawą gratis. Polecem kontakt, sympatyczna obsługa.

 10. 5 out of 5

  :

  Dokonałem pełnej przedpłaty i otrzymałem bardzo dobre ceny z dostawą gratis prosto od producenta. Oprócz styropianu lambda Max Fasada Swisspora zamówiłem też Hydro Lambda na fundamenty. Zamówienie zrealizowano zgodnie z zamówieniem. Polecam te materiały oraz sklep internetowy firmy PHU LINGO.

 11. 5 out of 5

  (zweryfikowany):

  Bardzo przyjemna obsługa. Towar zgodny z opisem dostarczony na czas. Sprzedawca godny polecenia.
  100% zadowolenia.

 12. 5 out of 5

  :

  Szybka realizacja, towar zgodny z zamówieniem, dobra cena w porównaniu z konkurencją. Polecam.

 13. 5 out of 5

  :

  Polecam ten sklep internetowy, bardzo dobra cena, fachowe doradztwo, termionowa dostawa.
  Kupiłem także tynk silikonowy Caparol oraz płytki klinkierowe Przysucha.
  Panie Tomku dziękuję jeszcze raz za porady, dzięki nim zaoszczędziłem dużo kasy chyba i wielu kłopotów.

 14. 5 out of 5

  :

  Bardzo dobry i sprawny sklep, polecam.

 15. 5 out of 5

  :

  Bardzo dobry kontakt, fachowa porada i gotowość dostosowania do klienta. Zamawiałem chyba dwa całe samochody 15 cm i 5 cm jestem z niego bardzo zadowolony wszystko dostałem bardzo szybko pod Warszawę na Dawidy Bankowe i jeszcze otrzymałem bardzo dobrą cenę. Polecam ten sklep.

Dodaj opinię

Kontakt

PHU LINGO Hurtownia Styropianu

Ceny styropianu zamieszczone w sklepie są aktualne.

Dziś jest czwartek 18 stycznia.

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne realizujemy z

dostawą gratis w całej Polsce.

W tym tygodniu pracujemy od 10:00 do 16:00.

bok@hurtowniastyropianu.pl