f | g+ | t
Austrotherm Fasada Super

Austrotherm EPS 038 Fasada Super

5.00 out of 5
(2 opinie klienta)

Cena 70,00 zł brutto/op

Cena 56,46 zł brutto/op

op. 0,3 m3

min. 100 op.

Opis produktu

Styropian Austrotherm eps 038 Fasada Super to twarde płyty termoizolacyjne do ocieplania ścian zewnętrznych. Przedmiotem sprzedaży są płyty o dowolnej grubości spakowane w op. o zawartości 0,3 m3. Współczynnik λ 0,038 W/mK przy dla płyt gr. 15 cm zamontowanych na ścianie nośnej z ceramiki 25 cm da U dla całej przegrody ok 0,22 W/m2K. Spełni zatem obecnie wytyczne normowe dla ocieplenia ścian jednowarstwowych. Cena dotyczy jednego opakowania o dowolnej grubości płyt niefrezowanych 4 | 5 | 10 | 12 | 20 lub 15 cm. Jedna paczka zawiera 0,3 m3 produktu odpowiednio 3 m2 dychy, 2 m2 piętnastki i 1,5 m2 dwudziestki. Wybrane grubości proszę podać w uwagach w końcowej fazie składania zamówienia. Prosimy o dodawanie opinii pod produktem po odbiorze materiału.

Austrotherm EPS 038 Fasada Super

Wytrzymałość na ściskanie na poziomie 70 kPa  sprawia iż można ten styropian zastosować także na wysokich budynkach. Na takich obiektach gdzie w trakcie burzliwej pogody jest duże ssanie wiatru. .

Deklaracja właściwości użytkowych i karta techniczna.

Styropian EPS 038 zastosowanie

Główne przeznaczenie to oczywiście wykonywanie fasad budynków wykończonych tynkiem elewacyjnym. Płyty ze styropianu Austrotherm eps 038 FASADA Super zaleca się stosować w budownictwie przede wszystkim jako izolacja cieplna ścian oraz:
– termoizolacja wieńców, nadproży oraz ościeży;
– izolacja cieplna stropów w garażach i piwnicach od spodu;
– izolacja cieplna ścian o konstrukcji szkieletowej.

Zalecenia wykonawcze

Wykonanie termoizolacji przegród zewnętrznych należy prowadzić zgodnie z wytycznymi producenta w sprawie wykonywania fasad. Przed podjęciem prac należy ocenić nośność podłoża (konstrukcji lub okładzin) oraz przyczepność (zaleca się przetarcie płyt grafitowych przed aplikacją kleju). Nakładanie kleju powinno się wykonywać obwodowo po wewnętrznej powierzchni płyt. Zastosowanie siatek na rusztowaniach powinno zapewnić prawidłowy przebieg kolejnych procesów aplikacji materiałów wykończeniowych elewacji, prac fasadowych.

Właściwości

Produkt jest zgodny z normą PN-EN 13163:2013-05 i dostępny jest na zamówienie także w wymiarach od 2 do 30 cm. Może przybrać także formę jako frezowany na zakładkę do gr. 20 cm.

W przypadku zainteresowania innymi grubościami prosimy o zapytanie w formie elektronicznej na adres bok@hurtowniastyropianu.pl .
Kod wyrobu EPS EN 13163 T1-L2-W2-Sb5-P5-BS115-CS(10)70-DS(N)2-DS(70,-)2-TR100.

Podobne produkty

Inne produkty z kategorii EPS 70 lub z lambda na poziomie 039 – 038 z naszej oferty to :

Swisspor EPS 70

Termo Organika Gold Fasada

Knauf EPS 70-031

Genderka 038

Genderka EPS 70 040

2 opinii dla Austrotherm EPS 038 Fasada Super

 1. 5 out of 5

  :

  Najlepszy biały styropian na rynku. Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie , można bez obaw z nimi współpracować . Pozdrawiam.

  • :

   Dziękuję za opinię. Austrotherm Fasada Super 038 rzeczywiście często (u nas) wybieranym białym styropianem elewacyjnym 038. Tylko raz w przeciągu ostatnich kilku lat odnotowaliśmy reklamację na krzywe płyty. Producent zareagował ekspresowo wymieniając towar. Bardzo dobry produkt. Prosimy o więcej opinii, czuwamy nad jakością oferowanych produktów.

 2. 5 out of 5

  :

  wg mnie produkt godny polecenia, oczywiście o gustach sie nie dyskutuje, ale dla mojej inwestycji to idealny wybór, świetna jakość w super cenie.

Dodaj opinię

Kontakt

PHU LINGO Hurtownia Styropianu

Dzień dobry!

Mamy weekend 26/27 maja.

Jeśli Twoja wyszukiwarka nie odświeża automatycznie ciasteczek to kliknij "ctr i r" aby zobaczyć aktualne dane.

bok@hurtowniastyropianu.pl

Sklep internetowy jest czynny 24h/dobę

Ceny styropianu są aktualne

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne realizujemy z dostawą gratis w całej Polsce.

Zapraszamy!